Thursday, December 16, 2010

Väike jõulurõõm

Kui ma ennast sel aastal Isetegija TKV jõuluprojekti registreerisin, siis ma ei osanud küll ette kujutada kui keeruliseks mul selle valmistamine kujuneb. Tean, et kõik on tublid isetegijad ja tuleb palju vaeva näha, et millegagi üllatada. Kuna arvasin ennast tugeva olema lapitehnikas , õmblemises ja siidimaalimises siis oligi loomulikult kavas neid oskuseid kasutada. Loosi tahtel tuli mul kingitus teha ossu59-le. Kui ma tema blogiga tutvuma asusin siis oli selge, et minu tugevad küljed muutusid kohe nõrkadeks ehk arenguruumi jätkub. Kuidas saan ma siidimaali kinkida inimesele, kes oskab võrratult tekstiilimaali. Päästjaks osutus seekord viltimine, mida ka viimasel ajal palju tehtud. Esimesed paar sussitegu ei tulnud veel nii head kui vaja seega meisterdasin jõulupärja. Hea kerge, ei aja okkaid, võib kõikjale paigutada. Ka pärlitöid olen aeg-ajalt ikka teinud kuigi siin blogis neist suurt midagi ei ole. Ei oska väikeseid läikivaid asju pildistada. Seega siis lisasin kõrvarõngad ja paeltega punutud kaardi. Pilt on pärit ossu59 blogist.

Järgnevalt aga mulle saabunud jõulurõõmust.

Olin täna suures masenduses, kuna hambatehniku juures selgus, et mu hammast ei ole võimalik täna taastada ja kõik see läheb mulle väga kalliks ja võtab palju aega. Ja kõige lootusetumas olukorras astus uksest sisse... ei mitte jõuluvana ... vaid postiljon ja tõi pakki. Ma ei suutnud isegi mitte rõõmustada. Paki sisu aga muutis mu tänase päeva...ma ei ole vist kunagi midagi nii ilusat saanudki! Tundsin nende kinnastega esimesest kokkupuutest tugevat sidet, täpselt parajad, võrratult ilusad. Kingitus ainult mulle. Pilt ei suuda seda edasi anda aga peal on ilus kuusepuu tikand ja pärlikaunistus. Suured-suured tänud sulle, kallis Sunray!
See võrratu kaart kaunistab mu jõuluaega. Kõige paremini iseloomusab kingitust aga Sunray enda luuletus kaardilt:

Kuusepärjad on nüüd ustel,
kuuse-ehted müügil poes.
Kinnastel on kuusemuster-
jõulukuul on kuused moes!
Hõbekuust on jõulukaardil,
mille Sulle saadan ma.
Kuuselõhn on jõulutaadil
kui Su tuppa astub ta.

Veelkord suur tänu Sunray!

3 comments:

Helen said...

Tore, et pakk ilusasti kohale jõudis. Ja veel toredam, et meeldis. Ise kannan ka selliseid vanutatud kindaid, väga soojad on.
Sunray

Anonymous said...

Suured tänud Sulle kauni paki eest.Sa oma blogis polegi selle tegemisest kirjutanud.
Tervitustega Eha.
ei tea kas nüüd lõpuks oskan selle kommi teele saata.Juba 4 katse.

Tiina said...

Kui nüüd ausalt üles tunnistada siis mul jäi pilt tegemata. Kui lubad oma pilti kasutada (võtaksin blogist) siis saaksin ka siia kirjutada.